baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

klas ósmych

"To, co mam, to radość najpiękniejszych lat…”

    W czasie Akademii przygotowanej przez uczniów klas siódmych pożegnaliśmy w naszej szkole ósmoklasistów. Były to klasy 8a, 8b, 8c, które przywitały wszystkich pięknym polonezem.
    W części oficjalnej Pani Wicedyrektor Małgorzata Lewandowska wręczyła Złote Tarcze uczniom wyróżniającym się w nauce oraz Listy Gratulacyjne ich rodzicom. Najlepsi uczniowie zostali wpisani do Złotej Księgi. Zgodnie z tradycją naszej szkoły uhonorowano dwie uczennice Medalem Integracji za piękną postawę wobec niepełnosprawnych.
    W programie artystycznym wiele wzruszeń dostarczyła uczestnikom prezentacja zdjęć - pamiątek ze wspólnie spędzonych lat. Łzy kręciły się w oku. Uczennice klas siódmych i ósmych zaśpiewały przepiękne piosenki, a na koniec wszyscy ósmoklasiści odśpiewali znany utwór z repertuaru Marka Grechuty "Dni, których nie znamy", by następnie zaprosić wszystkich do wspólnego, wesołego tańca country. To były chwile pełne wzruszeń.

Ósmoklasiści realizujcie marzenia i wracajcie wspomnieniami do naszej ,,Dwójki”.

Z pewnością będzie nam Was brakowało.

Wychowawczynie klas siódmych.

apel zakon roku szk kl8 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii