baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

22 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi.
Z tej okazji, zgodnie z wieloletnią tradycją, klasa Vb przygotowała przedstawienie pt. "Ekolanadia" dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. O oprawę plastyczną zadbała p. Mirosława Babicka-Mrzygłód. Całość przygotowały p. Ilona Szymańska i p. Irena Węgrowska, a poprowadziły uczennice klasy IIH gimnazjum Julia Jasłowska i Paulina Kowalczyk. Występ został ciepło przyjęty i nagrodzony gromkimi oklaskami.

dzien ziemi2016

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.