baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Uroczyste podsumowanie i zakończenie informatycznego projektu gimnazjalnego "Time Lord"

Dnia 03.06.2016r. w sali komputerowej nr 16 odbyło sie uroczyste podsumowanie i zakończenie informatycznego projektu gimnazjalnego pt. "Time Lord". Zaproszeni rodzice i uczniowie klasy II g oraz rodzice ucznia klasy II h gimnazjum mieli okazję obejrzeć efekty pracy trzech uczniów: Karola Jurskiego z kl. II h, Jana Prochery z kl. II g oraz Jakuba Falkiewicza z kl. II g. Celem projektu było stworzenie w środowisku programowym UNITY trójwymiarowej gry logicznej o walorach edukacyjnych.
Oprócz rozwiązywania zagadek logicznych gra oferuje również możliwość nauki podstaw logiki matematycznej z wykorzystaniem bramek logicznych.
Zebranych gości powitała wicedyrektor ZSO p. Izabela Jurewicz-Zimny.
Podczas prezentacji projektu, uczniowie opowiadali o swojej pracy nad grą, o pomyśle jej stworzenia, demonstrowali zasady poruszania się po poszczególnych poziomach gry, odpowiadali na pytania rodziców i uczniów.
W trakcie prezentacji można było samodzielnie pograć i porozwiązywać zagadki logiczne.
Opiekunem projektu był p. Bogdan Żych.
Autorzy projektu udostępnią plik instalacyjny gry "Time Lord" na stronie internetowej szkoły każdemu zainteresowanemu na zasadach licencji freeware.

Pobierz plik exe z grą.

 

Projekt gimnazjalny time lord2016 

 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.