baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY - "Z EKOLOGIĄ NA TY"
II edycja

    Uczniowie naszej szkoły w tym roku szkolnym 2022/ 2023 ponownie przystąpili do OGÓLNOPOLSKIEGO PTOJEKTU EDUKACYJNEGIO "Z EKOLOGIĄ NA TY". Jest to II edycja projektu organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 10 w Ostrołęce i jest ona pod patronatem honorowym Ministra Edukacji i Nauki.
Projekt podzielony jest na VI Modułów o różnej tematyce ekologicznej, zawierających wyzwania dla uczestników:
I Moduł Jestem EKO
II Moduł Przyroda wokół nas
III Moduł Rady na odpady
IV Moduł Eko zdrowie
V Moduł Eko inspiracje
VI Moduł Tak w ekologii
W trakcie wspólnych zajęć, przez zabawę połączoną z twórczym myśleniem, będą realizowane różne zadania związane z tematyką ekologii. Formy i metody pracy zostaną dostosowane do wieku i możliwości wszystkich dzieci. Do projektu przystąpili uczniowie wraz z wychowawczyniami klasy 6b 5c i 2b.

Życzymy Udanej zabawy. Koordynatorki projektu
panie: Iwona Prajzendanc i Iwona Łopacińska

projekt ekologia 2022