Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE

Tym razem bibliotekę odwiedzili uczniowie kl. IIIa oraz IIc. Wzięli oni udział w zajęciach biblioteczno-plastycznych.
W piątek 15 grudnia uczniowie kl. IIIa i w poniedziałek 18 grudnia uczniowie z kl. IIc aktywnie słuchali czytania fragmentów Opowieści na Boże Narodzenie. Dzieci chętnie opowiadały o tym, co robimy z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wypowiadały się również na temat świątecznej choinki, wymieniały ozdoby, którymi możemy ustroić świąteczne drzewko, zwracając uwagę na te, które możemy wykonać samodzielnie. Podczas wspólnych zajęć uczniowie wykonali piękne choinki.
    Dzieci z kl. IIIa zbudowały choinki z papierowych stożków, a następnie oklejały je różnymi rodzajami zielonego papieru i ozdabiały kolorowymi gwiazdkami. Dzieci z kl. IIc wykonały choinki metodą origami płaskie z kolorowych kółek. Wykonane prace to prezenty świąteczne dla bliskich.
Wszystkim życzymy zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
Zapraszamy ponownie!

p. bibliotekarki: Beata Kowalczyk, Renata Kopa