baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Projekt edukacyjny "Podróż w krainę przyjaźni"

    Już od dwóch tygodni, Nastka - Projekt edukacyjny "Podróż w krainę przyjaźni" jest w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Stargardzie.
    We wtorek, 21 maja odbył się po raz kolejny Międzyprzedmiotowy Turniej „Naukowa Szuflandia”. Uczniowie klas V-VII rozwiązywali zadania z matematyki, informatyki, biologii i geografii. Młodzi Adepci Chemii (koło chemiczne) pod kierunkiem p. Moniki Sikorskiej przygotowali dla swoich młodszych kolegów i koleżanek klas czwartych pokaz doświadczeń chemicznych. Nastka obserwowała te ciekawe eksperymenty. I 28 maja, Nastka była razem z uczniami klas III Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi, na wycieczce w Szkole Aktywnego Wypoczynku FRAJDA w Czarnocinie.
    Dzieci razem z Nastką grały w berka, podchody, bawiły się na placu zabaw, a nawet bujali się na oponie! Wspólnie zbierały muszelki i kamyki nad brzegiem Zalewu Szczecińskiego oraz poznały piękne, dzikie konie beskidzkie.

Materiał nadesłała p. Justyna Zakrzewska

projekt eduk 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii