MIĘDZYSZKOLNY KONKURS

CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM

Dnia 16 maja 2023 roku w naszej szkole odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem dla klas II pod hasłem "Czytam i rozumiem”. Była to doskonała forma sprawdzenia własnych umiejętności czytania ze zrozumieniem a przede wszystkim dobra zabawa. W konkursie wzięło udział 18 uczestników reprezentujących 9 stargardzkich szkół podstawowych. Przybyłych uczestników konkursu przywitała pani wicedyrektor Joanna Szczecińska i życzyła wszystkim odniesienia sukcesu.
    Jury konkursu w składzie: pani Beata Skupińska i pani Renata Kopa ze Szkoły Podstawowej nr 2 , oraz pani Joanna Dąbrowska ze Szkoły Podstawowej nr 6, przyznało następujące miejsca:

I miejsce – Maja Folga Szkoła Podstawowa nr 1
II miejsce – Antonina Sobstyl Szkoła Postawowa nr 1
III miejsce – Maria Kondracka Szkoła Podstawowa nr 4

Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki, dyplomy a zwycięzcy dodatkowo nagrody książkowe .
Organizatorami konkursu były panie: Anna Otolska, Joanna Żuchlińska, Katarzyna Szyłańska, Katarzyna Witos-Szałęga.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Materiał nadesłała p. Katarzyna Witos-Szałęga.

miedzszk konk czyt 2023