baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Klasa Ia z wizytą u weterynarza

    15 listopada uczniowie klasy 1a wraz z wychowawczyniami wybrali się do gabinetu weterynaryjnego Pro Amicis w ramach podsumowania lektury pt. „Cukierku ty łobuzie”. Cudowna pani doktor Barbara Czubkowska z dużym zaangażowaniem opowiedziała dzieciom o swojej pracy. Uczniowie obejrzeli gabinety i dowiedzieli się na czym polega praca weterynarza. Poznali narzędzia medyczne potrzebne do badania zwierząt. Z wielkim zainteresowaniem obejrzeli wszystkie pomieszczenia lecznicy. Dzieci brały aktywny udział w spotkaniu - chętnie opowiadały o swoich małych przyjaciołach i ich problemach ze zdrowiem. Miały również mnóstwo pytań do samej pani doktor, co świadczy o wielkim zainteresowaniu tematem leczenia zwierząt. Na koniec uczniowie za wspólnie uzbierane pieniądze kupili specjalistyczną karmę, która została przekazana do schroniska w Kiczarowie.

Materiał nadesłała p. Katarzyna Przybylska

wizyta kl1 weterynarz 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii