baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Andrzejki w klasach I-III

    Jak co roku, ostatniego dnia listopada nadchodzi cudowna, magiczna i jedyna noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów… oraz wróżb. To noc andrzejkowa, która jest wspaniałą okazją do cudownej zabawy.
Wychowawcy i uczniowie klas 1-3 w swoich klasach w tych dniach zorganizowali zabawę andrzejkową. Przygotowane przez dzieci i wychowawców wróży dostarczyły uczniom klas 1-3 mnóstwo radości, poznali też stare tradycje i zabawy związane z andrzejkami. Każdy mógł dowiedzieć się, co czeka go w przyszłości: szczęście, pieniądze czy może jakaś inna niespodzianka (ciekawe komu się sprawdzą????) Oczywiście, każdy uczeń doskonale wiedział, że wróżba jest magią i doskonałą zabawą, dlatego nie należy w nią do końca wierzyć?!
    Zabawa andrzejkowa sprzyjała integracji dzieci z klasy, a wspólny poczęstunek uczył przede wszystkim umiejętności dzielenia się i radością tego, co możemy z serca dać innym. Wszyscy zadowoleni wrócili do domów pełni wiary, że spełni im się to, co wywróżyli sobie podczas zabawy oraz z utęsknieniem czekają już na następny andrzejkowy show.

Materiał nadesłała p. Krystyna Drewniak

andrzejki kl 1 3 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii