baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Szkolny Konkurs Recytatorski klas I-III

„Wiosna w przyrodzie”

    W dniu 7 marca w naszej szkole odbył się Konkurs Recytatorski klas I-III. W konkursie udział wzięło 11 uczniów wyłonionych podczas eliminacji klasowych. Wszyscy uczestnicy zmagań konkursowych zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie. Konkurs przebiegał w serdecznej i miłej atmosferze.
    Organizatorkami konkursu były Panie: Anna Otolska, Małgorzata Czuryło, Małgorzata Adamczyk, Katarzyna Szyłańska. Do oceny występów recytatorskich powołane zostało jury w składzie: Anna Otolska, Małgorzata Czuryło, Małgorzata Adamczyk, Beata Kowalczyk.


Wyniki szkolnego konkursu:
I miejsce
• Alicja Nowak kl. 1b
• Hanna Komow kl. 2b
• Antonina Kryś kl. 3c
II miejsce
• Antonina Gwizdała kl. 1b
• Marcin Nogal kl. 2a
III miejsce
• Julia Żmudziejewska kl. 1a
• Maciej Borzeszkowski kl. 1a
• Lena Jasipowicz kl. 2b

 

    Uczniowie: Alicja Nowak, Hanna Komow, Antonina Kryś będą reprezentować naszą szkołę w XX Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim klas I-III „WITAMY W WIERSZOLANDII” pod hasłem „Wiosna w przyrodzie”. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Organizatorzy

Materiał nadesłała p. Małgorzata Czuryło

szk konk recytatorski kl1 3 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii