baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Mini ogródek w klasie 3c

    Wielkimi krokami zbliża się wiosna. W oczekiwaniu na jej przyjście uczniowie klasy 3c postanowili zrobić mini ogródek w klasie. Przed przystąpieniem do pracy, każdy zrobił wizytówkę ze swoim imieniem, która została przyklejona do doniczki. Dzieci samodzielnie wkładały ziemię do swoich doniczek, następnie siały aksamitkę rozpierzchłą i podlewały zasiane ziarenka. Uczniowie założyli w zeszytach dzienniczek obserwacji wzrostu rośliny. Każdy będzie samodzielnie dbał o swoją doniczkę z roślinką, obserwował jej wzrost i zapisywał wyniki obserwacji.
Naszym małym przyrodnikom bardzo podobały się te zajęcia.
Mamy nadzieję, że już niedługo wyrosną z nasionek piękne żółte i pomarańczowe aksamitki, które ozdobią naszą klasę. Trzymajcie kciuki.

Materiał nadesłała p. Alicja Laskowska-Maślany

mini ogrodek jk3c 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii