baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Pierwszy Dzień Wiosny w klasach I-III

    Pierwszy Dzień Wiosny to okazja dla najmłodszych uczniów do wspólnej zabawy, której celem było przegonienie Zimy i powitanie Wiosny. Z tej okazji najmłodsi wspólnie spędzili czas najpierw przed szkołą przywołując Wiosnę wspólnym tańcem i śpiewem, później na głównym holu szkoły, gdzie czekał na nich zaprzyjaźniony Zajączek. Wspólnie z Zajączkiem dzieci zatańczyły belgijkę oraz zrobiły pociąg przez korytarze szkoły. W klasach uczniowie oglądali filmy edukacyjne dotyczące zwiastunów wiosny, wykonywali wiosenne prace plastyczne, tańczyli z kolorową chustą klanzy, rozwiązywali quizy i zagadki o wiośnie.
Ten dzień wszyscy na pewno zaliczą do udanych i miło będą go wspominać.

Materiał nadesłały panie: Alicja Laskowska-Maślany i Katarzyna Przybylska

dzien wiosny kl1 3 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii