baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Szkolny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem

    10 maja 2024 r. w odbył się w naszej czytelni Szkolny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem dla uczniów klas drugich. Celem konkursu jest rozwijanie umiejętności czytania ze zrozumieniem, kształtowanie nawyków czytelniczych oraz zachęcenie uczniów do regularnego sięgania po książki.
    Wyniki konkursu: pierwsze miejsce - Marcin Nogal z klasy 2a, drugie miejsce - Ignacy Przybylski z 2c i 3 miejsce - Nina Gwoździańska z 2c. Wyróżnienia otrzymali: Vanessa Malewicz z 2b, Antoni Buczma z 2a i Paweł Sobociński z 2b. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Marcin Nogal będzie reprezentował naszą szkołę w konkursie międzyszkolnym - trzymamy kciuki.
Konkurs przygotowały i prowadziły Anna Otolska i Anna Dąbrowska.

Materiał nadesłała p. Anna Dąbrowska

szkol konk czyt ze zroz 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii