baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

International Dot Day
czyli
Międzynarodowy Dzień Kropki w klasie 2b

    15 września uczniowie klasy 2b wspólnie obchodzili ten wspaniały dzień kreatywności, odwagi i zabawy. Tego dnia kropki opanowały naszą klasę. Na początek obejrzeliśmy film o Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce uwierzyła w swoje możliwości. Następnie odbyliśmy pogadankę o naszych talentach i mocnych stronach oraz odgadywaliśmy „kropkowe” zagadki.
    Po wspólnych ćwiczeniach ruchowych i umysłowych odbyły się zajęcia komputerowe oraz plastyczne, podczas których uczniowie mogli wykazać się swoją kreatywnością i pomysłowością tworząc artystyczne prace, których głównymi bohaterkami były kropki.
    Na zakończenie uczniowie po raz pierwszy wykonali sketchnotki. Był to idealny moment by uwierzyć we własne możliwości i przygotować samodzielną notatkę wizualną dotyczącą kropek.
Dziękujemy dzieciom za kreatywność i wspólną zabawę.

wychowawczynie
Małgorzata Gawrysiak, Monika Szyszka

dzien kropki 2022 2b

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii