baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

„Co pod nogami szeleści?, czyli liście jesiennych drzew”.
Zielnik klasy 2b

    W ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Z ekologią na Ty” uczniowie klasy 2b rozpoczęli pierwsze prace nad zielnikiem. Przez ostatnie dni dzieci w drodze do szkoły lub ze szkoły zbierały jesienne liście. W ten sposób powstaje pierwsza część naszego zielnika zatytułowana, „Co pod nogami szeleści?, czyli liście jesiennych drzew".

wychowawczynie Małgorzata Gawrysiak, Monika Szyszka

zielnik kl2b 2022

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii