baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Ja i moje ciało

    Jaką drogę pokonuje zjedzona przez nas kanapka? Dlaczego oddychamy? W jaki sposób się poruszamy? Na te i inne pytania odpowiedzi poszukiwała klasa 4a podczas lekcji przyrody. W zrozumieniu treści pomaga Empiriusz - wirtualny atlas anatomiczny zakupiony w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości. Dzięki technologii VR zaglądamy do wnętrza ciała człowieka. Poznajemy budowę układów narządów ludzkich z różnej perspektywy, oglądamy trójwymiarowe animacje przebiegów procesów fizjologicznych. Wiedzę utrwalamy dzięki interaktywnym ćwiczeniom.

Materiał nadesłała p. Monika Sikorska

ja i moje cialo 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii