NIESPODZIANKI DLA BABCI I DZIADKA

Dzień Babci i Dziadka obchodzimy 21 i 22 stycznia. W tych dniach wszystkie wnuczęta swoim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta składają serdeczne życzenia, wręczają laurki i kwiaty. Uczniowie naszej świetlicy przy wsparciu nauczycielek p. Małgorzaty Czuryło i p. Agaty Zdanowskiej postanowili także uczcić to ważne święto. Podziękowania Babciom i Dziadkom za trud, opiekę i czas im poświęcony, szacunek i miłość, postanowili wyrazić w wykonanych własnoręcznie pracach plastycznych. Dzieci ochoczo zabrały się do wykonywania laurek z życzeniami, portretów babć i dziadków. Uczniowie wykonując prace wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością. Mając przy tym dużo frajdy, pokazali jak bardzo kochają swoje ukochane babcie i swoich najukochańszych dziadków.

dzien babci i dziadka 2021 zd7

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

Materiał nadesłała pani Małgorzata Czuryło.