baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

ŚWIETLICA MAŁA - GRUPA "ZERÓWKI"

PAŹDZIERNIK W MAŁEJ ŚWIETLICY

PASOWANIE NA ŚWIETLIKA UCZNIÓW KLAS "0" ORAZ KLAS I

2018/2019

W dniu 31.10.2018r. w małej świetlicy odbyło się uroczyste pasowanie na Świetlika. Uroczystość rozpoczęły uczennice klasy 2c, które recytowały wiersz dla swoich młodszych kolegów i koleżanek. Następnie dzieci musiały przejść szereg prób. Wszyscy poradzili sobie wspaniale i zostali oficjalnie przyjęci do grona Świetlików. Na zakończenie pani wicedyrektor Izabela Jurewicz–Zimny pasowała dzieci na Świetlika. Dzieci otrzymały dyplomy a uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.

pasowanie na swietlika2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

ŚWIETLICA MAŁA - GRUPA "ZERÓWKI"

PAŹDZIERNIK W MAŁEJ ŚWIETLICY

2018/2019

W październiku w małej świetlicy:
- bawiliśmy się przy pomocy chusty animacyjnej,
- graliśmy w gry stolikowe (na zdjęciach gra w memo),
- rysowaliśmy, kolorowaliśmy i robiliśmy jeże z kolorowego papieru,
- odrabialiśmy lekcje,
- budowaliśmy z klocków,
- bawiliśmy się,
- tańczyliśmy przy muzyce,
- chodziliśmy na boisko w słoneczne dni,
- słuchaliśmy czytanych bajek,
- uczyliśmy się wielu ciekawych rzeczy.

mala swietlica 10 2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

ŚWIETLICA MAŁA - GRUPA "ZERÓWKI"

WRZESIEŃ W MAŁEJ ŚWIETLICY

2018/2019

Rozpoczął się nowy rok szkolny, a wraz z nim zajęcia w świetlicy. Od 4 września nasi najmłodsi uczniowie z oddziałów „0” i pierwszych klas, przestąpili próg małej świetlicy. W pierwszym tygodniu odbywały się zajęcia integracyjne. Dzieci zapoznały się z paniami, kolegami, zabawkami oraz zasadami obowiązującymi w świetlicy. W kolejnych tygodniach września odbyło się wiele ciekawych zajęć. Na zajęciach plastycznych dzieci rysowały, wyklejały, stemplowały i malowały farbami. Część prac można obejrzeć odwiedzając świetlicę. Na zajęciach taneczno – ruchowych odbywała się gimnastyka oraz tańce do odtwarzanej muzyki. Niektóre utwory były dzieciom doskonale znane, przez co jeszcze chętniej brały udział w zabawie. Odbyły się pierwsze zajęcia związane z akcją w której bierzemy udział dzięki Fundacji Kulczyk „Wiem, czuję, pomagam”. Dzieci słuchały opowiadania z cyklu „Mądre bajki z całego świata”, następnie wypowiadały się o bajce i stworzyły ilustrację do wysłuchanej bajki. Podczas pobytu w świetlicy dzieci rozwijają swoje zdolności plastyczne, ruchowe itp. ale także mają czas na odrobienie lekcji i zabawę z kolegami. Zapraszamy do galerii.

mala swietlica09 2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

ŚWIETLICA MAŁA - GRUPA "ZERÓWKI"

MIĘDZYŚWIETLICOWY PLASTYCZNY KONKURS EKOLOGICZNY

"BĄDŹ PRZYJACIELEM PRZYRODY"

2017/2018

We wtorek 24.04.2018r. został rozstrzygnięty Międzyświetlicowy Plastyczny Konkurs Ekologiczny pt „Bądź przyjacielem przyrody” zorganizowany przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 3 w Stargardzie. Uczennica naszej szkoły Paulina Wiśniewska z klasy 3 A pod kierunkiem wychowawcy świetlicy wykonała pracę plastyczną na w/w konkurs. Z wielką dumą informujemy, że Paulina jest laureatką tego konkursu i zajęła I miejsce.

Gratulujemy!!

konkurs plast ekolog mala swietlica2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

ŚWIETLICA MAŁA - GRUPA "ZERÓWKI"

CZEKOLADOWY DZIEŃ

2017/2018

Z okazji przypadającego w czwartek 12 kwietnia 2018 roku Światowego Dnia Czekolady, w naszej świetlicy przeprowadzono degustację tego lubianego przez uczniów przysmaku. Dzień Czekolady był bardzo słodkim dniem. Dzieci dowiedziały się jak powstaje czekolada, poznały różne rodzaje czekolady, odgadywały zagadki czekoladowe. Na koniec każde dziecko samo przygotowywało sobie słodki poczęstunek …….ciasteczko z przepyszną czekoladą…….

dzien czekolady swietlica2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii