Data publikacji: 26 czerwca 2026
Stało się! Po miesiącach walki z budzikiem, sprawdzianami, kartkówkami i tajemniczym pytaniem „czy to będzie na ocenę?”, oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny!
Dzisiejsza uroczystość upłynęła w wyjątkowo radosnej atmosferze. Były apele przygotowane przez klasy, które udowodniły, że talentów scenicznych w naszej szkole nie brakuje. Były także mądre i serdeczne słowa Pani Dyrektor, za które dziękujemy – choć nie ukrywamy, że wszyscy z niecierpliwością czekali na najważniejsze zdanie dnia: „Wakacje uważam za otwarte!”
Nie zabrakło świadectw, gratulacji, uścisków, pamiątkowych zdjęć i pytań w stylu: „A który dziś mamy autobus?” oraz „To naprawdę już koniec?”. Tak, naprawdę!
Po części oficjalnej ruszyliśmy tanecznym krokiem prosto w wakacje. Niektórzy nawet tak energicznie, że zdążyli mentalnie dotrzeć nad morze jeszcze przed opuszczeniem szkolnego boiska.
Plecaki przechodzą na zasłużoną emeryturę na najbliższe dwa miesiące, zeszyty odpoczywają, a budziki właśnie otrzymały informację, że ich usługi nie będą chwilowo potrzebne.
Wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły życzymy słonecznych, bezpiecznych i pełnych przygód wakacji. Wracajcie we wrześniu wypoczęci, uśmiechnięci i bogatsi o mnóstwo pięknych wspomnień!
Do zobaczenia po wakacjach!
